Posledný augustový víkend otvorí Promenáda svoje brány remeselným pivovarom a gurmánskym špecialitám. Slávnosti piva a jedla 2018 prichádzajú s nadregionálnou spoluprácou pív, pestrou kuchyňou a oba dni  spríjemní kultúrny a zábavný program. 

Slávnosti piva a jedla 2018 privítajú všetkých fanúšikov piva, jedla a dobrej zábavy v piatok o 15.00 hod. popoludní v Sade A. Bernoláka v Trnave. Popri ochutnávke remeselných pivovarov, ako Kastelán, Urpiner, Simeon, Sessler, Damian Gypsy Brewery, Pacov, Beer bros, Bernard, Ziwell, Beskydský pivovárek, Stupavar, Breclavský pivovar, Brewdog a mnoho ďalších ochutnáte gurmánske vychytávky od street foodu, hamburgerov, cigánskej pečienky, lokší, hot-dogov na čertovský spôsob vegetariánskych tapas, nachos až po sladké wafle.

Slávnosti piva a jedla slávnostne otvoríme narazením pivného suda spolu so zástupcami Trnavského samosprávneho kraja. No a piatkový večer vám spestrí tančiareň, kapela a DJ až do polnoci. Ak prídete s deťmi, bude o nich postarané – môžu sa vyskákať na nafukovacom hrade, v sobotu je pre nich pripravená bublinová šou od Mr. Bubble a ďalšie aktivity.

Sobotu začíname ráno o 9.00 hod. O dve hodinky spoločne odštartujeme súťaž vo varení polievok z rôznych regiónov. Chutnať, variť a pripravovať budete polievky rôznych chutí až do 13.00 hod. Porota vyhodnotí víťaza a krátko na to hlavným bodom sobotňajšieho programu bude gastrošéf Laci Hornáček, ktorý vám ukáže, ako správne spájať jedlo s pivom. Jeho kulinárium bude o 14.30, zatiaľ môžete skúšať, popíjať a jesť, čo vám hrdlo ráči.

Hlavným partnerom podujatia je okrem Trnavského samosprávneho kraja aj pivovar Karpat, s ktorým si budete môcť vychutnať pod holým nebom sobotňajšie večerné filmové premietanie pod názvom Karpat kinematograf priamo v Promenáde o 21.00 hod. Pestrú sobotu doplní kapela, tančiareň, či rôzne súťaže.

Všetky aktuálne informácie sledujte na webe www.trnavska13.sk, na facebookovej udalosti alebo na instagrame @trnavska13.

 

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *