Už zajtra sa začínajú v trnavskej Promenáde hody remeselných pivovarov spolu s množstvom streetfoodových špecialít či overených klasík. Toto sú novinky, pre ktoré víkend nemôžete zmeškať!

1. Kulinárium Laciho Hornáčka a spájanie chutí piva a jedla

 (sobota 15.30)

Gastrošéf Laci Hornáček vám povie, ktoré jedlo sa hodí k akému druhu piva a navarí vám svoje špeciály. Rád experimentuje, varí netradične, ale nebráni sa ani overeným klasikám. Jeho kulinárium spájame aj s ochutnávkou. Buďte pri tom!

 

 

2. Prezentácia polievok z rôznych kútov sveta (sobota 13.00) – Srbsko, Maďarsko, Izrael a tri silné slovenské tímy budú prezentovať svoje tradičné polievky. Veľvyslanci predvedú svoje kuchárske umenie a vy budete môcť posúdiť, či im to kuchárom bez čapice išlo. Polievky tak, ako ste ich ešte nemali, zahrejte svoje pivné brušká!

3. Omnoho viac jedla (piatok aj sobota) -My vieme, že vám popri pivku chutí, a preto sme pridali tento rok poriadne gastro. Od streetfoodových špecialít z Izraela, hamburgerov, pálivých hotdogov, vegetariánskych tapas, nachos, sladkých skvelých wafflí, palaciniek, až po tradičné slovenské čerstvé podpecníky, pomazánky, praclíky, chlebíky, cigánsku, lokše, ajaj. Ale toho je. Dospapania!

4. Kino pod holým nebom (sobota 21.00) – Spoločné zážitky milujeme, vás tiež, tak sme zavolali Karpat Kinematograf a večer si pozrieme pod hviezdami film Postrižiny. 

5. Bublinová šou – (sobota 14.00) – Aj naše deti zažijú veľkú interaktívnu šou vo svete bublín. Mr. Bubble ich zoberie do sveta bublín rôznych veľkostí a tvarov.

6. Najväčší remeselný výber pív v histórii (piatok aj sobota) – Počas piatka aj soboty ochutnáte viac ako 100 chutí piva zo Slovenska, Čiech a okolitých krajín sveta.

7. Dvojdňová kombinácia piva, jedla, zábavy, detských hier a rôznorodej hudby – Program sme zostavili tak, aby ste stihli jesť, piť a ešte sa aj zabaviť. Tešíme sa na vás už zajtra od 15tej v Promenáde!

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Prejsť na panel nástrojov